De voorverkoop is gestart, geef nu je voorkeur(en) door op de projectwebsite!
Prijsindicatie van dit appartement is van € 700.000 tot € 755.000 v.o.n.
In Wijchen gaat de eerste fase van een bijzonder nieuwbouwproject van start! In het plan De Burchtwaarde, tegenover het kasteel, maakt het oude gemeentekantoor plaats voor de bouw van 105 nieuwe appartementen. Een gevarieerd aanbod van koop en huur, bedoeld voor jong en oud.
Heb jij interesse in een appartement op deze mooie locatie? Meld je dan nu aan op de projectwebsite om op de hoogte te blijven van alle ontwikkelingen. Op de interactieve kaart op de projectwebsite deburchtwaarde.nl vind je per appartement nieuwe informatie, zoals alle specificaties en de prijsindicaties. Zo kun je je goed oriënteren op jouw favoriete appartement. Heb je een of meerdere favoriete appartementen gevonden? Geef dan jouw bouwnummervoorkeur(en) via jouw persoonlijke account door. Heb je nog geen account? Meld je dan eerst aan.
De Jonkvrouw
Aan de kasteelzijde, bij de levendige entree van de Burchtwaarde, staat de Jonkvrouw. Dit moderne gebouw van drie verdiepingen is uitgevoerd in een lichte kleur gevelsteen en voorzien van karakteristiek dak met authentieke charme. Het gebouw biedt ruimte aan zes luxe appartementen met alle woongemakken van deze tijd. Vanaf het balkon geniet je zowel van de rust als van de reuring om je heen, in een omgeving vol sfeer en historie!
Stap binnen in De Jonkvrouw en ontdek het toppunt van woongeluk! Elke verdieping is ingedeeld met twee appartementen die variëren van 115 tot 135 m². Zes appartementen in totaal die afgewerkt zijn op hoog niveau. Binnen is alles licht en ruim ingedeeld met twee tot drie slaapkamers, een moderne keuken en een luxe badkamer. Ook buiten is het volop genieten: elk appartement beschikt over een fijn balkon van 8 tot 11 m², waar je, ook met visite, heerlijk ruim kunt zitten en van de omgeving geniet. Kortom, een unieke mix van ruimte, comfort en stijl!
Appartement A101
Gebruiksoppervlakte 122m²
1e verdieping
3 slaapkamers
Oppervlakte berging 5,4m²
Balkonoppervlakte 11,2m²
Eigen parkeerplaats ja